Lubomír Baštář – specialista na vaše schody
Jsme český výrobce s dlouholetou tradicí. Máme za sebou 19 let zkušeností a několik stovek úspěšně zrealizovaných zakázek. Schodiště chápeme jako významnou dominantu každého prostoru a zároveň jako důležitý funkční prvek Vašeho bytu, domu či firmy. Výběru schodiště by vždy měla být věnována velká pozornost, protože tím trvale tvoříte nedílnou součást Vašeho interiéru či exteriéru. Chceme, aby pro Vás schodiště nebylo jen spojovacím prvkem ale aby plnilo i estetickou funkci. Samozřejmostí je bezpečnost, neklouzavý povrch, správná výška schodů, dostatečně široké nášlapy, správná výška zábradlí – to vše pro Vaše pohodlné a bezpečné používání!
Záleží jen na vás, který druh, tvar, povrch a materiál si vyberete. Nejenom schody a schodiště ale jakýkoliv další volný prostor je vhodné doplit zábradlím. Zábradlí vyrobíme tak, aby ladilo s Vaším s interiérem, podle Vašich požadavků a zároveň aby dobře splňovalo bezpečnostní funkci. Nabízíme realizaci v různých variantách a typech. Poradíme Vám s výběrem designu a materiálu přesně na míru Vašich požadavků a potřeb. Zábradlí pro vás vyrobíme i samostatně jako náhradu staršího nebo jako ohrazení Vašeho balkonu či terasy

Stabilita

Zkušenost

Rychlost

Pokrytí

Úspěšně se pohybujeme na trhu více jak 19 let. Máme za sebou již stovky provedených zakázek. Produkt na míru Vám dodáme od 2 do 6 týdnů. Navštivte naše studio v Brně. Rádi Vám poradíme.